ورزشی

پرتغال 2 – مکزیک 1

یکشنبه 11 تیر / دیدار رده بندی جام کنفدراسیونها 2017

خلاصه مطلب

  • در ادامه ابتدا در دقیقه 106 سمدو از پرتغال و سپس رائول خیمنز دقیقه 112 از مکزیک با دریافت کارت زرد دوم اخراج شدند تا دو تیم دقایق پایانی را 10 نفره به کار ادامه دهند.
  • تلاش مکزیک در دقایق پایانی دیگر ثمری نداشت و پرتغال در روزی که رونالدو را در اختیار نداشت با پیروزی دو بر یک به مقام سوم این رقابتها دست یافت.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دیدار رده بندی جام کنفدراسیون ها 2017 روسیه از ساعت 16 و 30 دقیقه بین دو تیم پرتغال و مکزیک برگزار شد که پرتغالی ها موفق شدند با نتیجه دو بر یک مکزیک را در وقتهای اضافه شکست دهند و به مقام سوم این رقابتها دست یابند.

ابتدا مکزیک در دقیقه 55 با گل به خودی نتو از حریف پیش افتاد و در حالی که بازی با همین نتیجه رو به پایان بود ، در دقیقه 90 پرتغال با ضربه پپه مدافع پیش تاخته اش بازی را به تساوی کشاند تا کار به وقتهای اضافه کشیده شود.

در وقتهای اضافه و در دقیقه 104 پرتغال با خطای هند مدافع مکزیک صاحب ضربه پنالتی شد و آدرین سیلوا این ضربه را تبدیل به گل کرد تا پرتغال پیش بیفتد.

در ادامه ابتدا در دقیقه 106 سمدو از پرتغال و سپس رائول خیمنز دقیقه 112 از مکزیک با دریافت کارت زرد دوم اخراج شدند تا دو تیم دقایق پایانی را 10 نفره به کار ادامه دهند.

تلاش مکزیک در دقایق پایانی دیگر ثمری نداشت و پرتغال در روزی که رونالدو را در اختیار نداشت با پیروزی دو بر یک به مقام سوم این رقابتها دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن